Polski
English
Naszchoinki.pl

Cennik choinek

Poniżej znajduję się formularz do zamówienia bez potrzeby kontaktu z naszym działem handlowym. W naszej ofercie znajdziesz jodłę kaukaską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego.

świerk srebrny 175-250cm

Dostępne wysokości: 175-250cm

Opis: świerk srebrny, świerk kłujący cięty pakowany w siatke

Dodatkowe informacje: Świerk kłujący(srebrny). Pakowany w siatkę do pakowanie choinek. Cena promocyjna, zapraszam do kontaktu.

świerk srebrny 80-120cm

Dostępne wysokości: 80-120

Opis: świerk kłujący, świerk srebrny

Dodatkowe informacje: Świerk kłujący(srebrny) cięty. Pakowany w siatkę do pakowanie choinek. Cena promocyjna, zapraszam do kontaktu.

jodła kaukaska 175-250cm 1 klasa

Dostępne wysokości: 175-250cm

Opis: jodła kaukaska cięta 175-250 cięta pakowana w siatkę

Dodatkowe informacje: Jodła kaukaska 1 klasy charakteryzuje się ładnym, smukłym, proporcjonalnym stożkowym kształtem. Brakiem chorób oraz ubytków. Prostym pniem oraz grubymi ciemnozielonymi igłami.

jodła kaukaska 175-250cm 2 klasa

Dostępne wysokości: 175-250cm

Opis: jodła kaukaska 175-250 2 klasa cięta pakowana w siatkę

Dodatkowe informacje: Druga klasa charakteryzuje się najlepszą ceną do jakości drzewka. Drzewa są zdrowe i w miarę proporcjonalne. Mogą być rzadsze i mniej wybarwione niż pierwsza klasa

świerk kłujący w donicy

Dostępne wysokości: 100-150

Opis: świerk kłujący jako drzewko Bożonarodzeniowe kopane do donicy.

Dodatkowe informacje: Świerk kłujący kopany do donicy na życzenie wiązany w siatkę jutową i pakowany w siatkę do choinek lub wiązany sznurkiem do transportu.

Jodła kaukaska w donicy

Dostępne wysokości: 80-170cm

Opis: Jodła kaukaska kopana do donicy jako drzewko Bożonarodzeniowe

Dodatkowe informacje: Jodła kaukaska kopana do donicy jak drzewko Bożonarodzeniowe. Na życzenie wiązana w siatkę jutową, pakowana w siatkę do choinek lub wiązana sznurkiem do transportu.